Právne služby pre občanov

  • Vitajte na stránkach advokátskej a správcovskej kancelárie Zuzany Belovičovej a Martina Beloviča

    ADVOKÁTSKA & SPRÁVCOVSKÁ
    KANCELÁRIA

    Efektívne právne riešenia prispôsobené na mieru

advokát trnava právnik trnava

Kto sme

Advokáti zameraní na detail

Činnosť našej kancelárie spočíva v poskytovaní právnych služieb pre podnikateľské subjekty ako aj pre jednotlivcov. V oblasti práva a advokácie pôsobíme už dlhé roky, počas ktorých sme mali možnosť získať množstvo cenných skúseností z rôznych právnych odvetví, ktoré naplno využívame v prospech našich klientov. Zakladáme si na odbornosti, precíznosti, diskrétnosti a spokojnosti našich klientov. Našim cieľom je dôsledné presadzovanie ich záujmov a hľadanie vhodných riešení aj v neľahkých situáciách. Popri poskytovaní právnych služieb vykonávame tiež správcovskú činnosť v insolvenčných konaniach, tzn. konkurzných konaniach fyzických a právnických osôb a v reštrukturalizačných konaniach.

Pri poskytovaní právnych služieb je pre nás dôležité dôsledne sa oboznámiť s klientovou situáciou, pomôcť mu zvoliť to najvhodnejšie riešenie a následne ho profesionálne realizovať. Zároveň sa snažíme budovať s klientami vzťah dôvery, aby vedeli, že sa na nás môžu obrátiť so svojou bežnou agendou, ale tiež s problémami či spormi, ktoré prináša podnikanie či bežný život. Pre našich klientov chceme byť za každých okolností stabilným a spoľahlivým partnerom. Právne služby, ktoré naša kancelária poskytuje podnikateľom nájdete tu. Viac o úlohe a poslaní advokácie sa môžete dočítať tu.

Pri výkone správcovskej činnosti je našou prioritou maximálne možné uspokojenie veriteľov. Snažíme sa, aby si veritelia boli vždy vedomí toho, že konáme v ich najlepšom záujme a za týmto účelom využívame všetky dostupné právne nástroje. Viac o insolvenčných konaniach a o úlohe správcu v nich sa môžete dočítať tu.

Spoznajte náš tím

Advokáti

Náš tím sa skladá z mladých advokátov, ktorí však majú bohaté skúsenosti s právnym poradenstvom či už pre podnikateľské subjetky alebo občanov.

Mgr. Zuzana Belovičová

Advokát & Správca

Mgr. Martin Belovič

Advokát & Správca

Nikola Sochuliaková

Právny asistent

Ponuka právnych služieb

Služby pre občanov

občianske právne služby - Belovič

V rámci konaní o oddlžení poskytujeme kvalifikované poradenstvo a pripravujeme potrebnú dokumentáciu pre veriteľov aj dlžníkov.

Občianske právo zahŕňa niekoľko oblastí práva, vrátane dedenia, rodinného práva, práva nehnuteľností či ochrany spotrebiteľa.

V oblasti trestného práva sa zaoberáme obhajobou obvinených. Právnu pomoc poskytujeme tiež osobám, ktoré boli poškodené trestnou činnosťou, podozrivým osobám a svedkom.

Do portfólia našich služieb patrí aj poradenstvo a príprava zmluvnej dokumentácie pri prevodoch nehnuteľností, pri stavebnej činnosti a taktiež zastupovanie klientov na príslušných úradoch.

Pre našich klientov pripravujeme a pripomienkujeme rôzne typy občianskych zmlúv od bežných zmlúv až po tie najnáročnejšie.

Neodmysliteľnou súčasťou advokátskej praxe je zastupovanie klientov na rokovaniach s protistranou, pred súdmi a inými orgánmi. V týchto konaniach dôsledne presadzujeme práva a záujmy našich klientov.

Potrebujete právnu pomoc?

Neváhajte sa na nás obrátiť

Vyhľadanie právnej pomoci včas Vám môže ušetriť starosti, čas aj peniaze. Odporúčame Vám obrátiť sa na advokáta v predstihu, v čase keď vstupujete do právneho vzťahu alebo riešite nový projekt. Je to efektívnejšie ako hľadať právnu pomoc až keď nastane problém. Advokát Vás oboznámi s možnosťami riešenia Vašej veci, s Vašimi právami a povinnosťami, pripraví Vás na hroziace riziká a hlavne Vám pomôže vyriešiť vec k Vašej spokojnosti.

Koľko ma to bude stáť?

cenu spolu prispôsobíme

Cena našich služieb je nastavená v každom prípade tak, aby ste za primeranú cenu dostali kvalitné služby, z ktorých budete vždy profitovať. Cenu prispôsobujeme individuálne vzhľadom na náročnosť prípadu. Nakoľko sa snažíme, aby naše právne služby boli dostupné pre každého, vieme sa s klientom vždy na cene dohodnúť.

Všeobecný kontaktný formulár

Nenašli ste odpovede na Vaše otázky? Neváhajte nás kontaktovať telefonicky, emailom alebo prostredníctvom jednoduchého kontaktného formulára.

Referencie

Čo o nás povedali klienti

Novinky & Náš blog

Všetko čo potrebujete vedieť

Pripravujeme...

No posts found
No posts found
No posts found