Právne služby pre podnikateľov

  • Vitajte na stránkach advokátskej a správcovskej kancelárie Zuzany Belovičovej a Martina Beloviča

    ADVOKÁTSKA & SPRÁVCOVSKÁ
    KANCELÁRIA

    Efektívne právne riešenia prispôsobené na mieru

Advokát trnava Advokátska kancelária trnava právnik trnava Belovič

Kto sme

Advokáti zameraní na detail

Činnosť našej kancelárie spočíva v poskytovaní právnych služieb pre podnikateľské subjekty ako aj pre jednotlivcov. V oblasti práva a advokácie pôsobíme už dlhé roky, počas ktorých sme mali možnosť získať množstvo cenných skúseností z rôznych právnych odvetví, ktoré naplno využívame v prospech našich klientov. Zakladáme si na odbornosti, precíznosti, diskrétnosti a spokojnosti našich klientov. Našim cieľom je dôsledné presadzovanie ich záujmov a hľadanie vhodných riešení aj v neľahkých situáciách. Popri poskytovaní právnych služieb vykonávame tiež správcovskú činnosť v insolvenčných konaniach, tzn. konkurzných konaniach fyzických a právnických osôb a v reštrukturalizačných konaniach.

Pri poskytovaní právnych služieb je pre nás dôležité dôsledne sa oboznámiť s klientovou situáciou, pomôcť mu zvoliť to najvhodnejšie riešenie a následne ho profesionálne realizovať. Zároveň sa snažíme budovať s klientami vzťah dôvery, aby vedeli, že sa na nás môžu obrátiť so svojou bežnou agendou, ale tiež s problémami či spormi, ktoré prináša podnikanie či bežný život. Pre našich klientov chceme byť za každých okolností stabilným a spoľahlivým partnerom. Právne služby, ktoré naša kancelária poskytuje podnikateľom nájdete tu. Viac o úlohe a poslaní advokácie sa môžete dočítať tu.

Pri výkone správcovskej činnosti je našou prioritou maximálne možné uspokojenie veriteľov. Snažíme sa, aby si veritelia boli vždy vedomí toho, že konáme v ich najlepšom záujme a za týmto účelom využívame všetky dostupné právne nástroje. Viac o insolvenčných konaniach a o úlohe správcu v nich sa môžete dočítať tu.

Spoznajte náš tím

Advokáti

Náš tím sa skladá z mladých advokátov, ktorí však majú bohaté skúsenosti s právnym poradenstvom či už pre podnikateľské subjetky alebo občanov.

Mgr. Zuzana Belovičová

Advokát & Správca

Mgr. Martin Belovič

Advokát & Správca

Nikola Sochuliaková

Právny asistent

Ponuka právnych služieb

Služby pre podnikateľov

Podnikateľské právne služby - Belovič

V rámci konkurzných a reštrukturalizačných konaní poskytujeme kvalifikované poradenstvo a pripravujeme potrebnú dokumentáciu pre veriteľov aj dlžníkov.

Firmám aj SZČO pomáhame od založenia a vzniku podnikateľských subjektov, cez rôzne zmeny v spoločnostiach a v ich fungovaní až po prípadné ukončenie ich činnosti, zrušenie a zánik.

Pre našich klientov pripravujeme a pripomienkujeme rôzne typy obchodných zmlúv od bežných zmlúv až po tie najnáročnejšie.

Neodmysliteľnou súčasťou advokátskej praxe je zastupovanie klientov na rokovaniach s protistranou, pred súdmi a inými orgánmi. V týchto konaniach dôsledne presadzujeme práva a záujmy našich klientov.

Pripravíme obchodné podmienky, reklamačný poriadok, GDPR, či ďalšie dokumenty nevyhnutné pre fungovanie e-shopu.

Do portfólia našich služieb patrí aj poradenstvo a príprava zmluvnej dokumentácie pri prevodoch nehnuteľností, pri stavebnej činnosti a taktiež zastupovanie klientov na príslušných úradoch.

Potrebujete právnu pomoc?

Neváhajte sa na nás obrátiť

Vyhľadanie právnej pomoci včas Vám môže ušetriť starosti, čas aj peniaze. Odporúčame Vám obrátiť sa na advokáta v predstihu, v čase keď vstupujete do právneho vzťahu alebo riešite nový projekt. Je to efektívnejšie ako hľadať právnu pomoc až keď nastane problém. Advokát Vás oboznámi s možnosťami riešenia Vašej veci, s Vašimi právami a povinnosťami, pripraví Vás na hroziace riziká a hlavne Vám pomôže vyriešiť vec k Vašej spokojnosti.

Koľko ma to bude stáť?

cenu spolu prispôsobíme

Cena našich služieb je nastavená v každom prípade tak, aby ste za primeranú cenu dostali kvalitné služby, z ktorých budete vždy profitovať. Cenu prispôsobujeme individuálne vzhľadom na náročnosť prípadu. Nakoľko sa snažíme, aby naše právne služby boli dostupné pre každého, vieme sa s klientom vždy na cene dohodnúť.

Všeobecný kontaktný formulár

Nenašli ste odpovede na Vaše otázky? Neváhajte nás kontaktovať telefonicky, emailom alebo prostredníctvom jednoduchého kontaktného formulára.

Referencie

Čo o nás povedali klienti

Novinky & Náš blog

Všetko čo potrebujete vedieť

Pripravujeme...

No posts found
No posts found
No posts found